הנהלה

 

כבוד השופט סלים ג'ובראן, יו"ר קו משווה

 

השופט ג'ובראן כיהן בבית המשפט עליון בין השנים 2004 ו-2017,  וכמשנה לנשיאת בית המשפט העליון ב-2017. מומחה בעל שם במשפט הפלילי, השופט ג'ובראן עשה היסטוריה כאשר היה לאדם הראשון מהמגזר הערבי שכיהן בתפקיד מן המניין בבית המשפט העליון.

 

מר מאיר ניסנסון

 

מר מאיר ניסנסון כיהן בתור יושב הראש של קו משווה במשך 3 שנים. מה ניסנסון הוא המנכ"ל לשעבר של חברת IBM בישראל וכיום, הוא מכהן בתור חבר הנהלה באודי בע"מ, חברה מובילה בתחום הבטיחות בסייבר. מר ניסנסון מאמין מושבע בחשיבותן של זכויות שוות בחברה הישראלית  והוא תומך נלהב בצדק החברתי.

 

ד"ר עירית קינן 

 

דר קינן הנה ראש התוכנית לתואר שני בחינוך חברה ותרבות בבית הספר לחינוך במרכז ללימודים אקדמיים שבאור יהודה. בעבר הייתה מנכ"לית וממקימי מרכז רבין. פעילויותיה של דר' קינן כוללות ניהול מוסדות ציבוריים ומשרדי פטנטים, אחראיות חברתית ותאגידית, חינוך חברתי, צדק חברתי, טראומה הקשורה ללאומניות, פיוס ודו-קיום אתני. דר קינן הנה בין מקימי קו המשווה.

 

גב' פטסי לנדה 

 

גב' לנדה, בין מקימי קרן לנדה, מקדישה את זמנה, את מאמציה ואת מיטב משאביה להקמת חברה יותר צודקת ובמיוחד לטיפוח הזדמנות שווה באמצעות החינוך לשוויון אזרחי לכלל אזרחי מדינת ישראל, יהודים כמו ערבים. בנוסף, פטסי תומכת במגוון ארגונים העוסקים בצדק חברתי, בשוויון הזדמנויות ובאזרחות משותפת. 

 

מר נועם לאוטמן 

 

מר לאוטמן הנו יושב הראש ומנכ"ל של  2gether Capital Ltd, ויו"ר הדירקטוריון  של חברת דלתא גליל.  הוא פעיל בהנהלות של מספר חברות ועמותות ישראליות והיה ממקימי קרן משפחת לאוטמן. לפני שכיהן בתפקידו בנוכחי, מר לאוטמן היה סגן נשיא בכיר של מרכז מיטב לחדשנות חברות טכנולוגיות בע"מ. 

 

מר יאיר רוטלוי

 

מר רוטלוי הוא תעשיין ישראלי מוביל מזה 53 שנים. לימודיו שילבו בין כלכלה לסוציולוגיה. כיום, מר רוטלוי מכהן בתור יו"ר ומנכ"ל חברת לוג'יה רוטקס בע"מ ויו"ר רוטקס בע"מ ושל תעשיות ארגמן בע"מ. כמו כן הוא מכהן בתור מנהל רציו חיפושי נפט בע"מ וקרן ההשקעה מידס. 

 

גב' מימי סלע   

גב' סלע משמשת מנכ"לית השקעות לנדא וכמנהלת קרן לנדא. לפני שכיהנה בתפקידים אלו, היא שימשה במשך שש שנים כסגנית נשיא לשיתופי פעולה אסטרטגיים באינדיגו, בתור האחראית  לאסטרטגיית  שיתופי הפעולה של החברה אשר הגיעה לשיאה עם רכישתה על ידי  Hewlett-Packard  בשנת 2002.

מר אסעד ג'ובראן, עו"ד

מר ג'ובראן הוא מנכ"ל חברת אלטברוס   פאואר בע"מ בישראל. קודם לכן, מר ג'ובראן היה סגן נשיא ב- או.פי.סי רותם ובקבוצת ASIC . מר ג'ובראן היה מנהל בחברת החשמל הישראלית ובחברת ענבל. מר ג'ובראן כונה על ידי זה מרקר וגלובס כ"איש מקצוע צעיר מבטיח". 

עמאד תלחמי, יזם ואיש עסקים

מר טלחמי, מקים ויו"ר מרכזי בבקום, עבד במספר תפקידים ניהוליים ובתור מנכ"ל יחידות בינלאומיות של דלתא גליל במשך 25 שנים. מר טלחמי  מחויב להעצמת ולטיפוח הקהילה הערבית בישראל ובמיוחד למה שקשור בשיפור שילוב הדור הצעיר בכלכלה המקומית והעולמית. 

עו"ד מר זקי דיאב

מר דיאב שותף בלשכת עורכי הדין שנאורסון, דיאב ושות'. מר דיאב קיבל את התואר השני שלו במשפטים באוניברסיטת פנסילבניה ותואר מוסמך במנהל עסקים באוניברסיטה העברית. מר דיאב מחויב לקידום השוויון החברתי לערבים בישראל.

גב' מיכל ברוורמן-בלומנסטיק 

גב' מיכל ברוורמן-בלומנסטיק הנה מנהלת כללית  בתחום אבטחת סייבר אזור של מיקרוסופט. גב' מיכל ברוורמן-בלומנסטיק הנה מומחית ברמה בינלאומית בתחום אבטחת הסייבר ודוברת בעלת שם אשר דואגת עמוקות לסוגיות החברתיות ולשוויון בישראל. 

מר עמוס רון   

מר רון היה   סמנכ"ל הכספים של וסקולר ביוג'ניקס בע"מ ממאי 2011 ומשמש כיום כמזכיר החברה. מר רון מכהן בתור מנכ"ל רשות הנמלים הישראלית. מר רון כיהן מאוגוסט 2008 עד אפריל 2011 כסמנכ"ל כספים של אטלנטיום טכנולוגיות בע"מ.

גב' עידית ביטון  

גב' ביטון הנה שותפה בכירה ב-סי.איי.טי (SIT – Systematic Inventive Thinking), חברה מובילה בתחום הייעוץ העסקי, בה היא מכהנת בתור סמנכ"ל שיווק ואחראית על הפיתוח העסקי. לאחר שהצטרפה לסי.איי.טי בתחילת דרכה, היא מעורבת מאד בצמיחה, בניהול ובפיתוח החברה והייתה שותפה להפיכתה לחברה עולמית בתחום החדשנות.

מר בני הונינג

מר הונינג הצטרף להנהלת קו משווה השנה. מר הונינג עבד באי.בי.אם במשך כמעט שלושה עשורים, כשהוא כיהן בה כסמנכ"ל ומנהל הכספים מ-2002 עד 2012. מאז פרש מאי.בי.אם, מר הונינג התנדב בתור יועץ לענייני כספים של מנכ"ל קו משווה.

סגירת תפריט

A small donation
to the foundation
A big donation to society

Join "Egoul Letova" and with every purchase you make with your credit card, the amount of the purchase will be rounded and those agorot will be donated directly to KavMashve .

To join please click here

לוגו-לבן-באנגלית

Kav Mashve is a non-profit organization. Your contribution will help us promote the important goals of the organization.

* The Organization has a certificate of donations under section 46 of the Income Tax Ordinance (Credit to Donors).

تبرع صغير للجمعية
مساهمة كبيرة للمجتمع

انضموا لبرنامج "قرّب للخير". عند قيامكم بالشراء من خلال بطاقة الاعتماد، يتم تقريب مبلغ الشروة لأقرب مبلغ صحيح. مثلا، اشتريتم بسعر 99.2 شاقل، يتم تقريب المبلغ ليصبح 100 شاقل، ويتم التبرع بالـ 80 أغورة لكاف مشفيه.
للانضمام اضغطوا هنا

לוגו בערבית אותיות בלבן

كاف مشفيه هي مؤسسة غير ربحية. تبرعكم سيساعدنا على تحقيق أهداف الجمعية ورسالتها.

 

*للجمعية تصريح تبرعات بحسب البند 46א لقانون ضريبة الدخل (استرجاع للمتبرعين).

שנו את מציאות התעסוקה
ב- 2 ש"ח לחודש

הצטרפו ל"עיגול לטובה" ובכל קנייה שתבצעו בכרטיס האשראי יעוגל סכום הקנייה לשקל הקרוב ואותן אגורות ייתרמו ישירות ל"קו משווה" ,
להצטרפות לחצו כאן

לוגו-אותיות-בלבן

קו משווה היא עמותה הפועלת ללא כוונת רווח.
התרומה שלך תעזור לנו לקדם את מטרותיה החשובות  של העמותה.

* לעמותה אישור תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה (זיכוי לתורמים).

"תמיד חלמתי להיות עורכת דין,  במיוחד לאחר שלקחתי קורסי משא ומתן וגישור בתיכון. במהלך השנה האחרונה בלימודים, השתתפתי ב"מועדון המשפטנים" של קו משווה. רכשתי המון מיומנויות וכלים, שיעזרו לי להתחיל את הקריירה כעורכת דין. כמו שאבא תמיד אומר לי "מסע של אלף מיל מתחיל בצעד אחד" וקו משווה היה הצעד הראשון במסע הזה. במהלך התכנית עשיתי נטוורקינג והכרתי הרבה אנשים ומעסיקים פוטנציאליים עתידיים. מלחיץ מאוד לחשוב כל הזמן על למצוא את התמחות החלומות שלך, כך שזה הופך להיות הפוקוס העיקרי של הלימודים.

איימן השתתף במועדון הכלכלנים של קו משווה, מספר על התכנית: "עברתי ראיונות עבודה לפני ואחרי שהשתתפתי במועדון הכלכלנים בקו משווה. היתה לתכנית השפעה משמעותית בכל הקשור להכנות להשתלבות בשוק העבודה. הסימולציות וההדרכות נתנו לי יותר ביטחון עצמי, כיוון שהתמקדנו לא רק בנקודות החולשה אלא גם בנקודות הכוח של כל משתתף. יתר על כך, הקדישה מנחת התכנית שעות רבות לעזור לכל משתתף בהכנה לראיונות. אחרי שהשתתפתי במועדון הכלכלנים התקבלתי להתמחות בחברת דלויט – Deloitte, אחת הפירמות העולמיות לייעוץ וראיית חשבון."

הטלנטים שלנו – דאנא משארקה

תכירו את דנה משארקה, בוגרת מועדון הכלכלנים של קו משווה. דנה למדה כלכלה ומערכות מידע באוניברסיטת חיפה, ובמהלך שנת הלימודים האחרונה שלה היא השתתפה במועדון הכלכלנים שקו משווה הקימה באוניברסיטה. "בזכות המועדון וההכוונה של מנחת המועדון, ליאת רמתי-נבון, רכשתי כלים רבים ומיומנויות חשובות להשתלבות בשוק העבודה במשרה התואמת את תחום הלימודים שלי, ובמיוחד ההכנה לראיון העבודה ומבחני המיון וכדומה." לאחרונה התחילה דנה לעבוד בחברת אינטל בתחום התכנון ותפעול מעבדות. כל הכבוד דנה, מאחלים לך קריירה מוצלחת ומספקת!

Close Panel