معاً نبلغ "المدى" نحو المناصب الإدارية

جمعية كاڤ-مشڤيه وصندوق ادموند دي-روتشيلد يدعوانك للإنضام لبرنامج "المدى" لتطوير قيادة الاعمال في المناصب الادارية العليا

منحة كاملة لتعليم لقب MBA في جامعة تل أبيب

ورشات خارجية وبرنامج مميز لتطوير مهارات وأدوات القيادة المهنية والشخصية

باب للقيادة عالمياً: زيارة أكاديمية لكلية إدارة الأعمال في جامعة Cambridge البريطانية

3 צירים מרכזיים לתוכנית,מה הם?

international.png

ציר מנהיגות גלובאלית

תכנית בת כשבועיים בבית הספר היוקרתי למנהל עסקים של אוניברסיטת Cambridge המתמקדת באתגרים גלובאליים כלכליים וחברתיים.

networking.png

ציר מנהיגות

תכנית חוץ אקדמית לפיתוח מנהיגות שתועבר במקביל ללימודים האקדמיים על ידי המכון למנהיגות איכותית.

graduation.png

ציר אקדמי

 לימודי MBA בפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א במשך חמישה סמסטרים, החל מתשפ"א (המשתתפים יעברו את הלימודים עם שאר הלומדים ב MBA ערבים ויהודים).

תנאי הקבלה

תואר אקדמי ראשון

ניסיון של שנתיים לפחות במקום העבודה הנוכחי

מעבר בהצלחה בתהליך המיון לתכנית (מרכז הערכה וראיון אישי)

עמידה בדרישות המוסד האקדמי, לרבות מעבר במבחן GMAT

התחייבות להשתתפות מלאה בכל המפגשים בשלושת צירי התכנית:

1. לימודים אקדמיים באוניברסיטת ת"א במשך 5 סמסטרים (הלימודים מתקיימים בימי ג' או ד' בשעות 15:45-21:30 בנוסף ליום שישי בשעות 08:00-13:45).

2. השתתפות מלאה בעשרה מפגשי פיתוח מנהיגות (כל מפגש, נמשך על פני יום מלא. יתכנו יומיים ברצף).

3. נסיעה ללונדון לעשרה-שבועיים מסע לימודי ב LSE.

4. אישור והמלצה של המעסיק.

דמי השתתפות

המשתתף   – 2000 ₪

המעסיק      – 5000 ₪

לידיעה, היות והתכנית מסובסדת ע"י קו משווה וקרן אדמונד דה רוטשילד, המשתתפים והמעסיקים יישאו בעלות 8% בלבד מהעלות הכללית שעומדת על 90,000 ש"ח למשתתף.

 

מידע אודות תכנית פיתוח מנהיגות עסקית בכירה

רקע וצרכים

החברה הערבית מהווה 20.7% מהאוכלוסייה הישראלית, אך מהווה רק 13% מכוח העבודה, אחוז נמוך אף יותר במגזר העסקי (3-5%), ורק 0.3% מהמנהלים במגזר זה. השתלבות בני/בנות החברה הערבית בעמדות מפתח ניהוליות בארגונים העסקיים השונים במשק, היא כמעט נעדרת.

המענה

קו משווה ובשותפות עם קרן אדמונד דה-רוטשילד ("הקרן") פיתחה תכנית חדשה המספקת מענה לפיתוח מנהיגות עסקית בקרב האקדמאים/ות הערבים/ות.

קהל היעד

אקדמאים/ות ערבים/ות שהצליחו להשתלב בארגונים שונים במגזר העסקי בישראל, ואשר זוכים להערכה מצד הממונים המייעדים אותם לקידום לתפקידי ניהול.

פועלת להעצמה, שילוב וקידום אקדמאים ערבים במגזר העסקי, מתוך שליחות של יצירת חברה ישראלית שוויונית, אינטגרטיבית ומגוונת.

Edmond-de-Rothschild.png

מתוך אמונה בכוחו של הפרט לחולל שינוי, ומתוך מחויבות ותחושת אחריות לרוח החלוצית של מדינת ישראל, חרטה קרן אדמונד דה רוטשילד על דגלה להעצים, לחבר, לקדם ולטפח את הקבוצות השונות המרכיבות את החברה הישראלית.

כדי לממש את חזונה ולהעמיק את השפעתה על החברה הישראלית פועלת קרן אדמונד דה רוטשילד בחמישה תחומים: מיצוי השכלה גבוהה, מנהיגות, יזמות-אימפקט, אמנות, מצוינות אקדמית.

עמותת קו משווה ביחד עם קרן אדמונד רה-רוטשילד מקימות פלטפורמה אקסקלוסיבית, ייחודית ומתקדמת לפיתוח קבוצה של אקדמאים ערבים בעלי פוטנציאל ניהולי גבוה, לצורך קידומם לתפקידי ניהול ועמדות השפעה בארגונים שלהם.

המעוניינים והמעוניינות להשתתף בתכנית Al-Mada, מתבקשים להירשם עד 15.3.2022

A small donation
to the foundation
A big donation to society

Join "Egoul Letova" and with every purchase you make with your credit card, the amount of the purchase will be rounded and those agorot will be donated directly to KavMashve .

To join please click here

לוגו-לבן-באנגלית

Kav Mashve is a non-profit organization. Your contribution will help us promote the important goals of the organization.

* The Organization has a certificate of donations under section 46 of the Income Tax Ordinance (Credit to Donors).

تبرع صغير للجمعية
مساهمة كبيرة للمجتمع

انضموا لبرنامج "قرّب للخير". عند قيامكم بالشراء من خلال بطاقة الاعتماد، يتم تقريب مبلغ الشروة لأقرب مبلغ صحيح. مثلا، اشتريتم بسعر 99.2 شاقل، يتم تقريب المبلغ ليصبح 100 شاقل، ويتم التبرع بالـ 80 أغورة لكاف مشفيه.
للانضمام اضغطوا هنا

לוגו בערבית אותיות בלבן

كاف مشفيه هي مؤسسة غير ربحية. تبرعكم سيساعدنا على تحقيق أهداف الجمعية ورسالتها.

 

*للجمعية تصريح تبرعات بحسب البند 46א لقانون ضريبة الدخل (استرجاع للمتبرعين).

שנו את מציאות התעסוקה
ב- 2 ש"ח לחודש

הצטרפו ל"עיגול לטובה" ובכל קנייה שתבצעו בכרטיס האשראי יעוגל סכום הקנייה לשקל הקרוב ואותן אגורות ייתרמו ישירות ל"קו משווה" ,
להצטרפות לחצו כאן

לוגו-אותיות-בלבן

קו משווה היא עמותה הפועלת ללא כוונת רווח.
התרומה שלך תעזור לנו לקדם את מטרותיה החשובות  של העמותה.

* לעמותה אישור תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה (זיכוי לתורמים).

"תמיד חלמתי להיות עורכת דין,  במיוחד לאחר שלקחתי קורסי משא ומתן וגישור בתיכון. במהלך השנה האחרונה בלימודים, השתתפתי ב"מועדון המשפטנים" של קו משווה. רכשתי המון מיומנויות וכלים, שיעזרו לי להתחיל את הקריירה כעורכת דין. כמו שאבא תמיד אומר לי "מסע של אלף מיל מתחיל בצעד אחד" וקו משווה היה הצעד הראשון במסע הזה. במהלך התכנית עשיתי נטוורקינג והכרתי הרבה אנשים ומעסיקים פוטנציאליים עתידיים. מלחיץ מאוד לחשוב כל הזמן על למצוא את התמחות החלומות שלך, כך שזה הופך להיות הפוקוס העיקרי של הלימודים.

איימן השתתף במועדון הכלכלנים של קו משווה, מספר על התכנית: "עברתי ראיונות עבודה לפני ואחרי שהשתתפתי במועדון הכלכלנים בקו משווה. היתה לתכנית השפעה משמעותית בכל הקשור להכנות להשתלבות בשוק העבודה. הסימולציות וההדרכות נתנו לי יותר ביטחון עצמי, כיוון שהתמקדנו לא רק בנקודות החולשה אלא גם בנקודות הכוח של כל משתתף. יתר על כך, הקדישה מנחת התכנית שעות רבות לעזור לכל משתתף בהכנה לראיונות. אחרי שהשתתפתי במועדון הכלכלנים התקבלתי להתמחות בחברת דלויט – Deloitte, אחת הפירמות העולמיות לייעוץ וראיית חשבון."

הטלנטים שלנו – דאנא משארקה

תכירו את דנה משארקה, בוגרת מועדון הכלכלנים של קו משווה. דנה למדה כלכלה ומערכות מידע באוניברסיטת חיפה, ובמהלך שנת הלימודים האחרונה שלה היא השתתפה במועדון הכלכלנים שקו משווה הקימה באוניברסיטה. "בזכות המועדון וההכוונה של מנחת המועדון, ליאת רמתי-נבון, רכשתי כלים רבים ומיומנויות חשובות להשתלבות בשוק העבודה במשרה התואמת את תחום הלימודים שלי, ובמיוחד ההכנה לראיון העבודה ומבחני המיון וכדומה." לאחרונה התחילה דנה לעבוד בחברת אינטל בתחום התכנון ותפעול מעבדות. כל הכבוד דנה, מאחלים לך קריירה מוצלחת ומספקת!

Close Panel