מועדון המתכנתים 2018

מועדון זה מיועד לסטודנטים בתחום מדעי המחשב, הנדסת תוכנה וכל תחומי התכנות. במסגרת המועדון נחשפים המשתתפים לעולם התעסוקה בענף ההייטק ומקבלים את המיומנויות ואת הכלים להשתלבות מהירה ואיכותית בעובדה.

להמשך קריאה מועדון המתכנתים 2018

מועדון המהנדסים 2018

מועדון זה מיועד לסטודנטים בתחומי ההנדסה השונים. במסגרת המועדון נחשפים המשתתפים לעולם התעסוקה בענפי ההנדסה ומקבלים את המיומנויות ואת הכלים להשתלבות מהירה ואיכותית בשוק העובדה.

להמשך קריאה מועדון המהנדסים 2018

מועדון הכלכלנים 2018

מועדון זה מיועד לסטודנטים בחוגי הכלכלה ומינהל העסקים. במסגרת המועדון נחשפים המשתתפים לעולם התעסוקה והדרישות של החברות המובילות במשק מהמועמדים לעבודה בתחומי הניהול וכלכלה השונים.

להמשך קריאה מועדון הכלכלנים 2018

מועדון החשבונאות 2018

מועדון זה מיועד לסטודנטים ללימודי חשבונאות. במסגרת המועדון נחשפים המשתתפים לפירמות ראיית החשבון הגדולות בישראל ומקבלים את ההדרכה והליווי להשתלבות במשרות איכותיות כאנשי כספים ורואי חשבון. למידע ולרישום לתוכנית הקרובה

להמשך קריאה מועדון החשבונאות 2018

מועדון משאבי אנוש 2018

ההשתתפות במועדון זה מקנה לסטודנטים ללימודי משאבי האנוש את הידע והכלים החשובים להשתלבות בעבודה בחברות ההשמה ומחלקות משאבי האנוש בארגונים השונים במשק.

להמשך קריאה מועדון משאבי אנוש 2018

מועדון המשפטנים 2018

במסגרת מועדון המשפטנים, נחשפים הסטודנטים בשנה השלישית ללימודי המשפטים לאפיקי התעסוקה האיכותיים בפירמות עורכי הדין המובילות בישראל ומקבלים את הכלים והמיומנויות הנחוצים להשתלבות איכותית ומהירה בשוק התעסוקה.

להמשך קריאה מועדון המשפטנים 2018