שותפים יקרים,
למרות אי הודאות והמגבלות אנחנו בקו משווה נחושים להמשיך לקיים את העבודה שלנו. האתגרים של בניית חברה משותפת וצודקת לא עוצרים עם משבר הקורונה וגם כשהוירוס יעבור אנו צופים שעדיין יהיו אתגרים לשילוב אקדמאים מהחברה הערבית בחברות המובילות במשק. לפיכך – אנחנו ממשיכים לעבוד במרץ גם בתקופת הקורונה ונעביר ככל הניתן את הפעילות שלנו למרחב האונליין. ניצור עם כל שותפינו קשר בנוגע לפעילויות ונתמודד יחד עם המצב בחדש. מאחלים לכולם בריאות ושנדע להוציא מהמצב את המיטב. צוות קו משווה.
ה-BOOTCAMP הרביעי יוצא לדרך!
המחזור הרביעי של "סיירת התכנות", ה- BOOTCAMP יוצאת לדרך. הקבוצה תתחיל את הקורס בנצרת ותמשיך בחיפה, ותתגבש לאורך 4 חודשי לימוד אינטנסיביים, ומשם לעבודה בהייטק!
רוצים לדעת עוד על התוכנית?
להשתחרר מהטבעות- נייר עמדה
"מטרת מסמך זה להציע התבוננות עומק על האתגרים והחסמים העומדים בפני השתלבותם של אקדמאים ערבים בתעסוקה הולמת. הסברים אלה מבוססים על נסיוננו בעמותת ׳קו משווה׳ בעבודה ובמפגש עם אלפי צעירים וצעירות מהחברה הערבית"
למסמך המלא
Previous
Next

חזון

קו משווה הוקמה ומופעלת על ידי אנשים שאכפת להם מהמצב החברתי בישראל, אנשים שמוכנים לפעול לצמצום הפערים ולמען חברה שוויונית יותר. אנחנו מאמינים בשוויון אזרחי ורוצים לקדמו. אנחנו מאמינים ששוויון הזדמנויות בכלל, ובתעסוקה בפרט, הוא זכות בסיסית לכל אזרחי המדינה. אנחנו מאמינים שאקדמאים ערבים מוכשרים, כמו שאר האזרחים, ומגיע להם לממש חלום קריירה. אנחנו מאמינים כי יש לנו יכולות, ידע, קשרים והשפעה בשוק העסקים ואנחנו יכולים לעשות שינוי. אנחנו מאמינים שיחד אתכם: האקדמאים הערבים, המעסיקים, מכוני המיון ואנשי המקצוע – נצליח לשפר ולשנות את המצב – זה חשוב ושווה לכולנו. 

הרשם לקבלת עידכונים

שותפים ותומכים

מעסיקים